ARCO IN SÜDTIROL ( Kuntze Max ) > 1898

POUŽITÉ ZBOŽÍ POUŽITÉ ZBOŽÍ
C. Emmert, Arco
CENA 900,00 Kč
Objednat 1 kus
ARCO IN SÜDTIROL
Autor: Kuntze Max
Ilustrace / Fotografie: Fotografie / Mapa
Nakladatelství: C. Emmert, Arco
Rok vydání: 1898
Typ vazby: Vázaná
Počet stran: 146
Rozměry (mm): 180 x 125
Jazyk: NĚMECKY
Stav knihy: Zachovalý (před titulním listem prasklá vazba, jeden list uvolněný, mimo tohoto je kniha ve velmi zachovalém stavu)


K obsahu: Die Geologie, Flora, Faune und das Klima des Thales von Arco, seine Bevölkerung und Geschichte, sowie der Curort selbst mit seiner Umgebung in Skizzen. - Mit 24 Mattlichtdruckbildern, 2 Kärtchenund 1 Plan von Arco.


antikvariát KNIHY Z PŮDY
ARCO IN SÜDTIROL ( Kuntze Max )

 

STAV KNIHY

Stav knih odpovídá stáří a odpovídající míře opotřebení. Podrobnější stav knihy je vypsán v detailu knihy a pokud je třeba, je stav podrobně vypsán. Pokud je potřeba získat více informací či fotografií (např. lepší fotografie a skeny obsahů apod.), kontaktujte nás na email ipuda@centrum.cz. 

STAV POHLEDNICE 

Stav pohlednice odpovídá stáří a míře opotřebení  (většina pohlednic je prošlá poštou a oběhla celou republiku !), stav pohlednice je viditelný na fotografii. Pokud v popisce není poznámka prošlé / neprošlé poštou a tato informace je pro Vás důležitá, prosím pište a ptejte se. Pokud není u pohlednice naskenovaná druhá strana a chcete její náhled, prosím kontaktujte nás na email ipuda@centrum.cz

STAV GRAFICKÝCH LISTŮ

Stav grafických listů je viditelný na fotografii, přední i zadní strana, případně zvětšený výřez. E-shop automaticky zmenšuje naskenovaný soubor, pokud máte zájem, můžeme Vám zaslat sken ve vyšším rozlišení. 


 

DODACÍ LHŮTA 

Platba předem: odeslání zásilky do 7 pracovních dnů po přijetí platby na účet 

Dobírka: odeslání zásilky do 7 pracovních dnů od obdržení objednávky 

EXPEDICE:

Vážené dámy a pánové, objednávky s dobírkou a objednávky zaplacené do pondělí do 10:00 expedujeme v úterý. O zaslání objednávky Vás informujeme emailovou zprávou. (Pokud tedy objednávku zašlete např. v pondělí odpoledne, bude expedována až za týden.) 

(Děkujeme, že respektujete naše dodací lhůty. Objednávky s urgentním dodáním nezajišťujeme.) 

Doprava zdarma při objednávce nad 2000 Kč  (nad 1500 Kč při platbě předem  - platí pro ČR).


Vážení zákazníci, náš obchod je pouze internetový, osobní převzetí a platba v hotovosti není možná. 

Děkujeme za pochopení. 


 For information in English language (postage cost, descriptions, more photos etc.) kindly please contact us on email ipuda@centrum.cz.