DIE BEFREIUNG DER MENSCHHEIT, Freiheitsideen in Vergangenheit und Gegenwart ( Jezower Ignaz + ) > 1921

POUŽITÉ ZBOŽÍ POUŽITÉ ZBOŽÍ
Bong, Berlin
CENA 200,00 Kč
Objednat 1 kus
DIE BEFREIUNG DER MENSCHHEIT, Freiheitsideen in Vergangenheit und Gegenwart
Autor: Jezower Ignaz + Paul Adler, Adolf Behne, Eduard Bernstein, Leo Bloch, A. Conrady, Paul Darmstädter, Alfred Döblin, Max Hochdorf, Paul Kampffmeyer, E. Lederer, Friedrich Muckle, Richard Müller, Paul Olberg, Albert Pohlmeyer, A. E. Rutra, Alexander Stein, Heinrich Ströbel, Veit Valentin
Ilustrace / Fotografie: Fotografie
Nakladatelství: Bong, Berlin
Rok vydání: 1921
Typ vazby: Vázaná
Počet stran: 222 + 186 + 43
Rozměry (mm): 320 x 230
Jazyk: NĚMECKY
Stav knihy: Zachovalý (cca polovina knihy byla patrně zvlhlá, poškození (cca 4x5 cm) však nikdy nezasahuje text, pouze listy jsou lehce zvarhánkovatělé, flek je na zadní předsádce)


Poznámka: Psáno švabachem.

antikvariát KNIHY Z PŮDY
DIE BEFREIUNG DER MENSCHHEIT, Freiheitsideen in Vergangenheit und Gegenwart ( Jezower Ignaz + )

 

STAV KNIHY

Stav knih odpovídá stáří a odpovídající míře opotřebení. Podrobnější stav knihy je vypsán v detailu knihy a pokud je třeba, je stav podrobně vypsán. Pokud je potřeba získat více informací či fotografií (např. lepší fotografie a skeny obsahů apod.), kontaktujte nás na email ipuda@centrum.cz. 

STAV POHLEDNICE 

Stav pohlednice odpovídá stáří a míře opotřebení  (většina pohlednic je prošlá poštou a oběhla celou republiku !), stav pohlednice je viditelný na fotografii. Pokud v popisce není poznámka prošlé / neprošlé poštou a tato informace je pro Vás důležitá, prosím pište a ptejte se. Pokud není u pohlednice naskenovaná druhá strana a chcete její náhled, prosím kontaktujte nás na email ipuda@centrum.cz

STAV GRAFICKÝCH LISTŮ

Stav grafických listů je viditelný na fotografii, přední i zadní strana, případně zvětšený výřez. E-shop automaticky zmenšuje naskenovaný soubor, pokud máte zájem, můžeme Vám zaslat sken ve vyšším rozlišení. 


 

DODACÍ LHŮTA 

Platba předem: odeslání zásilky do 7 pracovních dnů po přijetí platby na účet 

Dobírka: odeslání zásilky do 7 pracovních dnů od obdržení objednávky 

EXPEDICE:

Vážené dámy a pánové, objednávky s dobírkou a objednávky zaplacené do pondělí do 10:00 expedujeme v úterý. O zaslání objednávky Vás informujeme emailovou zprávou. (Pokud tedy objednávku zašlete např. v pondělí odpoledne, bude expedována až za týden.) 

(Děkujeme, že respektujete naše dodací lhůty. Objednávky s urgentním dodáním nezajišťujeme.) 

Doprava zdarma při objednávce nad 2000 Kč  (nad 1500 Kč při platbě předem  - platí pro ČR).


Vážení zákazníci, náš obchod je pouze internetový, osobní převzetí a platba v hotovosti není možná. 

Děkujeme za pochopení. 


 For information in English language (postage cost, descriptions, more photos etc.) kindly please contact us on email ipuda@centrum.cz.