SYNODUS ARCHI – DIOCESANA PRAGENSIS HABITA AB ILLUSTRISSIMO, AC REVERENDISSIMO DOMINO DOMINO SBIGNEO BERKA ... > 1762

POUŽITÉ ZBOŽÍ POUŽITÉ ZBOŽÍ
Pragae in Aula Regia
CENA 800,00 Kč
Objednat 1 kus
SYNODUS ARCHI – DIOCESANA PRAGENSIS HABITA AB ILLUSTRISSIMO, AC REVERENDISSIMO DOMINO DOMINO SBIGNEO BERKA, DEI ET APOSTOLICAE SEDIS GRATIA ARCHI – EPISCOPO PRAGENSI ...
Autor: viz text na přiloženém skenu
Ilustrace / Fotografie: dobová výzdoba textu
Nakladatelství: Pragae in Aula Regia: apud Jacobum Schweiger, Archi-Episopalem Typographum
Rok vydání: 1762
Typ vazby: Vázaná
Počet stran: 14 + 234 stran + 36 listů rejstříku
Rozměry (mm): 260 x 200
Jazyk: LATINSKY
Stav knihy: Zachovalý (kožené desky knihy ve stavu horším !, odřené okraje, na hřbetu cca 3 cm odtržené, uvnitř knihy stav odpovídá stáří, celkově zažloutlé, žlutavé flíčky, více najdete na přiložených fotografiích)


K obsahu: Protokol diecézního a provinciálního církevního sněmu (synodu) v Praze r. 1605, svolaného pražským arcibiskupem Zbyňkem II. Berkou z Dubé (1592-1606), doplněný znovuobnovenými církevními statuty prvního pražského arcibiskupa Arnošta z Pardubic (1344-1364).antikvariát KNIHY Z PŮDY
SYNODUS ARCHI – DIOCESANA PRAGENSIS HABITA AB ILLUSTRISSIMO, AC REVERENDISSIMO DOMINO DOMINO SBIGNEO BERKA, DEI ET APOSTOLICAE SEDIS GRATIA ARCHI – EPISCOPO PRAGENSI ... ( viz text na přiloženém skenu )

 

STAV KNIHY

Stav knih odpovídá stáří a odpovídající míře opotřebení. Podrobnější stav knihy je vypsán v detailu knihy a pokud je třeba, je stav podrobně vypsán. Pokud je potřeba získat více informací či fotografií (např. lepší fotografie a skeny obsahů apod.), kontaktujte nás na email ipuda@centrum.cz. 

STAV POHLEDNICE 

Stav pohlednice odpovídá stáří a míře opotřebení  (většina pohlednic je prošlá poštou a oběhla celou republiku !), stav pohlednice je viditelný na fotografii. Pokud v popisce není poznámka prošlé / neprošlé poštou a tato informace je pro Vás důležitá, prosím pište a ptejte se. Pokud není u pohlednice naskenovaná druhá strana a chcete její náhled, prosím kontaktujte nás na email ipuda@centrum.cz

STAV GRAFICKÝCH LISTŮ

Stav grafických listů je viditelný na fotografii, přední i zadní strana, případně zvětšený výřez. E-shop automaticky zmenšuje naskenovaný soubor, pokud máte zájem, můžeme Vám zaslat sken ve vyšším rozlišení. 


 

DODACÍ LHŮTA 

Platba předem: odeslání zásilky do 7 pracovních dnů po přijetí platby na účet 

Dobírka: odeslání zásilky do 7 pracovních dnů od obdržení objednávky 

EXPEDICE:

Vážené dámy a pánové, objednávky s dobírkou a objednávky zaplacené do pondělí do 10:00 expedujeme v úterý. O zaslání objednávky Vás informujeme emailovou zprávou. (Pokud tedy objednávku zašlete např. v pondělí odpoledne, bude expedována až za týden.) 

(Děkujeme, že respektujete naše dodací lhůty. Objednávky s urgentním dodáním nezajišťujeme.) 

Doprava zdarma při objednávce nad 2000 Kč  (nad 1500 Kč při platbě předem  - platí pro ČR).


Vážení zákazníci, náš obchod je pouze internetový, osobní převzetí a platba v hotovosti není možná. 

Děkujeme za pochopení. 


 For information in English language (postage cost, descriptions, more photos etc.) kindly please contact us on email ipuda@centrum.cz.