GRAMMATICA SLAVICO – BOHEMICA, In Qva Praeter Alia, Ratio Accvratae Scriptionis & Flexionis (Doležal Pavel) > 1746

POUŽITÉ ZBOŽÍ POUŽITÉ ZBOŽÍ
Typis Royerianis
CENA 25.000,00 Kč
PRODÁNO
GRAMMATICA SLAVICO – BOHEMICA, In Qva Praeter Alia, Ratio Accvratae Scriptionis & Flexionis, quae in hac Lingua magnis difficultatibus laborat, ex genuinis fundamentis, demonstratur, Vt Et Discrimen Inter Dialectvm Bohemorvm & Cultiorvm Slavorvm In Hvngaria insinuatur; Cvm Appendice, Quae, tum modum multiplicandi vocabula per Motionem, Derivationem Compositionemque ; tum quaedam ad elegantiam sermonis spectantia, Cvm Catonis Dystichis, exhibet: Qvae Omnia, Partim ex aliis Grammaticis accepta, partim propria industria inuestigata, atque a Viris, linguae huius haud imperiis, examinata, omnibus eiusdem cultoribus ad usum proponit
Autor: Doležal Pavel (Doleschalivs Pavllvs)

Ilustrace / Fotografie: ne
Nakladatelství: Typis Royerianis
Rok vydání: 1746
Typ vazby: Vázaná
Vydání: 26 + 321
Rozměry (mm): 160 x 100
Jazyk: LATINSKY / SLOVENSKY
Stav knihy: Zachovalý
(pozor titulní list je kopie, takže chybí titulní list, na předsádce je nalepený štítek se jménem, na zadní předsádce je vpiska obyčejnou tužkou, jeden list je uvolněný, kniha je vzhledem ke stáří ve velmi zachovalém stavu, více na fotografiích)

Poznámka: Latinský text psán latinkou, slovanská část psána švabachem.

antikvariát KNIHY Z PŮDY
GRAMMATICA SLAVICO – BOHEMICA, In Qva Praeter Alia, Ratio Accvratae Scriptionis & Flexionis, quae in hac Lingua magnis difficultatibus laborat, ex genuinis fundamentis, demonstratur, Vt Et Discrimen Inter Dialectvm Bohemorvm & Cultiorvm Slavorvm In Hvngaria insinuatur; Cvm Appendice, Quae, tum modum multiplicandi vocabula per Motionem, Derivationem Compositionemque ; tum quaedam ad elegantiam sermonis spectantia, Cvm Catonis Dystichis, exhibet: Qvae Omnia, Partim ex aliis Grammaticis accepta, partim propria industria inuestigata, atque a Viris, linguae huius haud imperiis, examinata, omnibus eiusdem cultoribus ad usum proponit ( Doležal Pavel (Doleschalivs Pavllvs) )

 

STAV KNIHY

Stav knih odpovídá stáří a odpovídající míře opotřebení. Podrobnější stav knihy je vypsán v detailu knihy a pokud je třeba, je stav podrobně vypsán. Pokud je potřeba získat více informací či fotografií (např. lepší fotografie a skeny obsahů apod.), kontaktujte nás na email ipuda@centrum.cz. 

STAV POHLEDNICE 

Stav pohlednice odpovídá stáří a míře opotřebení  (většina pohlednic je prošlá poštou a oběhla celou republiku !), stav pohlednice je viditelný na fotografii. Pokud v popisce není poznámka prošlé / neprošlé poštou a tato informace je pro Vás důležitá, prosím pište a ptejte se. Pokud není u pohlednice naskenovaná druhá strana a chcete její náhled, prosím kontaktujte nás na email ipuda@centrum.cz

STAV GRAFICKÝCH LISTŮ

Stav grafických listů je viditelný na fotografii, přední i zadní strana, případně zvětšený výřez. E-shop automaticky zmenšuje naskenovaný soubor, pokud máte zájem, můžeme Vám zaslat sken ve vyšším rozlišení. 


 

DODACÍ LHŮTA 

Platba předem: odeslání zásilky do 7 pracovních dnů po přijetí platby na účet 

Dobírka: odeslání zásilky do 7 pracovních dnů od obdržení objednávky 

EXPEDICE:

Vážené dámy a pánové, objednávky s dobírkou a objednávky zaplacené do pondělí do 10:00 expedujeme v úterý. O zaslání objednávky Vás informujeme emailovou zprávou. (Pokud tedy objednávku zašlete např. v pondělí odpoledne, bude expedována až za týden.) 

(Děkujeme, že respektujete naše dodací lhůty. Objednávky s urgentním dodáním nezajišťujeme.) 

Doprava zdarma při objednávce nad 2000 Kč  (nad 1500 Kč při platbě předem  - platí pro ČR).


Vážení zákazníci, náš obchod je pouze internetový, osobní převzetí a platba v hotovosti není možná. 

Děkujeme za pochopení. 


 For information in English language (postage cost, descriptions, more photos etc.) kindly please contact us on email ipuda@centrum.cz.