CHIRURGISCHE WAHRNEHMUNGEN, WELCHE MEISTENS WÄHREND VON 1756 BIS 1763 gedauerten Krieg ... (Bilguer Johann U.) > 1763

POUŽITÉ ZBOŽÍ POUŽITÉ ZBOŽÍ
Keßler , Berlin
CENA 4.800,00 Kč
Objednat 1 kus
CHIRURGISCHE WAHRNEHMUNGEN, WELCHE MEISTENS WÄHREND VON 1756 BIS 1763 gedauerten Krieg über in denen königlich preußischen Feldlazarethen von verschiedenen Wundärzten aufgezeichnet
Autor: Bilguer Johann Ulrich
Ilustrace / Fotografie: ne
Nakladatelství: Keßler , Berlin
Rok vydání: 1763
Typ vazby: Vázaná
Počet stran: 528
Rozměry (mm): 170 x 110
Jazyk: NĚMECKY
Stav knihy: Zachovalý (pozor chybí titulní list a předmluva, pozdější polokožená převazba, na předsádce etiketa, ta je i na předních deskách knihy a vpiska, poslední list má cca 3 x3 cm vystřižené kolečko, jinak vzhledem ke stáří je stav velmi zachovalý)


Poznámka: Psáno švabachem.

antikvariát KNIHY Z PŮDY
CHIRURGISCHE WAHRNEHMUNGEN, WELCHE MEISTENS WÄHREND VON 1756 BIS 1763 gedauerten Krieg über in denen königlich preußischen Feldlazarethen von verschiedenen Wundärzten aufgezeichnet ( Bilguer Johann Ulrich )

Vážené dámy a pánové, 

větší část z naší nabídky starých pohlednic máme v našem novém eshopu 

antikvariát KRÁSNÁ ČTENÁŘKA

na této adrese:

krasnactenarka.cz

 

Nabídku stále přesouváme nebo doplňujeme.

Těšíme se na Vás.

 


 

 

STAV KNIHY

Stav knih odpovídá stáří a odpovídající míře opotřebení. Podrobnější stav knihy je vypsán v detailu knihy a pokud je třeba, je stav podrobně vypsán. Pokud je potřeba získat více informací či fotografií (např. lepší fotografie a skeny obsahů apod.), kontaktujte nás na email ipuda@centrum.cz. 

STAV POHLEDNICE 

Stav pohlednice odpovídá stáří a míře opotřebení  (většina pohlednic je prošlá poštou a oběhla celou republiku !), stav pohlednice je viditelný na fotografii. Pokud v popisce není poznámka prošlé / neprošlé poštou a tato informace je pro Vás důležitá, prosím pište a ptejte se. Pokud není u pohlednice naskenovaná druhá strana a chcete její náhled, prosím kontaktujte nás na email ipuda@centrum.cz

STAV GRAFICKÝCH LISTŮ

Stav grafických listů je viditelný na fotografii, přední i zadní strana, případně zvětšený výřez. E-shop automaticky zmenšuje naskenovaný soubor, pokud máte zájem, můžeme Vám zaslat sken ve vyšším rozlišení. 


 

DODACÍ LHŮTA 

Platba předem: odeslání zásilky do 7 pracovních dnů po přijetí platby na účet 

Dobírka: odeslání zásilky do 7 pracovních dnů od obdržení objednávky 

EXPEDICE:

Vážené dámy a pánové, objednávky s dobírkou a objednávky zaplacené do pondělí do 10:00 expedujeme v úterý. O zaslání objednávky Vás informujeme emailovou zprávou. (Pokud tedy objednávku zašlete např. v pondělí odpoledne, bude expedována až za týden.) 

(Děkujeme, že respektujete naše dodací lhůty. Objednávky s urgentním dodáním nezajišťujeme.) 

Doprava zdarma při objednávce nad 2000 Kč  (nad 1500 Kč při platbě předem  - platí pro ČR).


Vážení zákazníci, náš obchod je pouze internetový, osobní převzetí a platba v hotovosti není možná. 

Děkujeme za pochopení. 


 For information in English language (postage cost, descriptions, more photos etc.) kindly please contact us on email ipuda@centrum.cz.